Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий сезон виставкою "АгроТехСервіс 2020"

Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий сезон виставкою "АгроТехСервіс 2020"

11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий виставковий сезон 19-ю агропромисловою виставкою «АгроТехСервіс» і спеціалізованою експозицією «Будівництво в цивільному та аграрному секторах». 

Заходи, організовані за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, профільних асоціацій, триватимуть три дні.

Ділова програма буде насиченою.

11 лютого відкриється спеціалізований форум «AgroPRO», присвячений питанням експорту агропродукції (організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу);

І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» (спільно з Запорізьким національним університетом).

А також – тренінги, майстер-класи, семінари, В2В-перемовини.

 

Що запропонують аграріям на виставці?

До Запоріжжя завітають компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів переважають компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

 

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю

Широка тематична розгалуженість виставки дозволить максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації.

Зокрема, власну продукцію на виставці представлять запорізькі виробники агротехніки і обладнання «EcoASTRA», «Завод Мороза», «Запоріжагромаш», «Капіталпромресурс» – виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією, Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь» – розробник наукоємних технологій селекції рослин, «Аддінол» – високоякісні мастильні матеріали, «Насіння Запоріжжя», «Сади України» – насіння та засоби захисту рослин, «Селекта» та інші.

Технології точного землеробства презентує компанія «Геометр Україна» (м. Дніпро) – провідний національний виробник навігаційного обладнання для аграріїв.

Світловодський завод швидкомонтованих будівель – запропонує послуги будівництва бетонних будівель і спеціальних споруд.

Вперше на виставці в Запоріжжі – ТОВ «Байєр» – професійні рішення у боротьбі зі шкідниками, TUMOSAN – агротехніка з Туреччини, ТОВ «ТД ИРБИС» – харківська компанія з продажу запчастин, «Українські мінеральні добрива»,  ТОВ «АК ГРОСДОРФ» – виробники міндобрив з Кривого Рогу та Черкас.

 

 

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *