У боротьбі з "короною" потреби українців та пріоритети ЄС співпадають (інфографіка)

У  боротьбі з "короною" потреби українців та пріоритети ЄС співпадають (інфографіка)

Коронавирус под микроскопом*

Українці розглядають Європейський Союз як головного іноземного партнера, що допоможе Україні подолати кризу, спричинену пандемією COVID-19.

Про це свідчить опитування громадської думки, проведене агентством Gradus наприкінці травня 2020 року на запит Представництва ЄС в Україні.

Інфографіка Сергія Крижановського

Опитування проводилось шляхом самостійного заповнення на смартфонах серед учасників онлайн-панелі Gradus. Панель репрезентує людей віком від 18-ти до 60-ти років, які проживають у містах із населенням 50000 осіб і більше. В опитуванні взяли участь 1000 жінок і чоловіків віком 18–60 років.

Ще одним важливим питанням були пріритети українців, на що потрібно витрачати іноземну допомогу.  Вони розподілилися таким чином

Інфографіка Сергія Крижановського

“У відповідь на пандемію COVID-19 ЄС підтримує Україну й мобілізував пакет підтримки у розмірі 190-та мільйонів євро… Ми раді, що наша підтримка повністю відповідає першочерговим потребам українців, зазначеним в опитуванні», – повідомив голова Представництва ЄС в Україні, посол Матті Маасікас.

Детально про це свідчить інфографіка

Підготувала Ганна Чуприна за матеріалами порталу Представництва ЄС в Україні

Проект «Коронавирус под микроскопом» финансируется Фондом Международной солидарности в рамках программы Free Media Programme

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *