Повені в Україні: МЗС просить допомоги у Євросоюзу й НАТОМЗС звернулося до НАТО, ЄС та держав-партнерів за підтримкою у подоланні наслідків повеней на Заході України

Повені в Україні: МЗС просить допомоги у Євросоюзу й НАТО
 
Міністерство закордонних справ звернулося до держав-партнерів та штаб-квартир міжнародних організацій з проханням про допомогу у подоланні наслідків природного лиха в західних областях України. Окремі звернення спрямовані др Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

 

МЗС звернулося до НАТО, ЄС та держав-партнерів за підтримкою у подоланні наслідків повеней на Заході України

(Опубліковано 25 червня 2020 року о 17:56)

Міністерство закордонних справ звернулося до держав-партнерів та штаб-квартир міжнародних організацій з проханням про допомогу у подоланні наслідків природного лиха на Заході України.

Окремі звернення спрямовані до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.

“Представництво України при ЄС та Місія України при НАТО звернулися до інституцій ЄС та структур Альянсу, аби активувати Механізм цивільного захисту ЄС та залучити Євроатлантичний центр НАТО з реагування на катастрофи природного і техногенного характеру”, — поінформував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

МЗС розраховує на підтримку партнерами зусиль Уряду України із захисту життя і здоров’я громадян України, об’єктів критичної інфраструктури, зменшення негативного впливу природного лиха на господарську діяльність.

У міністерстві нагадали, що до Івано-Франківської області направлено додаткові підрозділи МВС, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій з відповідною технікою, а Кабінет міністрів України розглядає можливість виділення додаткових ресурсів на подолання наслідків повеней із Державного резервного фонду.

mfa.gov.ua/news/mzs-zvernulosya-do-nato-yes-ta-derzhav-partneriv-za-pidtrimkoyu-u-podolanni-naslidkiv-povenej-na-zahodi-ukrayini

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *