ЗАЗ показав нові автобуси

ЗАЗ показав нові  автобуси

На виставці КомунТех-2020, яка сьогодні розпочала роботу у Києві, Корпорація УкрАВТО продемонструвала декілька нових моделей автобусів.

На виставці представлені три нові моделі виробника: дві модифікації автобуса малого класу А08 та автобус середнього класу А10.

Новий А08 приміської модифікації був представлений трохи більше місяця назад на виставці АгроЕкспо-2020 в Кропивницькому.

Автобус побудований на базі шасі Asia Star, а конструкція кузова – результат власних розробок українського автовиробника.

Салон нового автобуса, в оздобленні якого використані антивандальні матеріали, дозволяє перевозити 28 пасажирів, а загальна місткість салону становить 43 пасажири.

Модель ЗАЗ А08 призначена для експлуатації на приміських маршрутах, а також має і шкільну модифікацію.

Ще новинка – оновлений міський автобус середнього класу з низькою підлогою ЗАЗ А10. Автобус має практичний і просторий салон з великими посадочними майданчиками, який враховує потреби пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Машина обладнана спеціальним відкидним пандусом для колясок, а поєднання низької підлоги і двостулкових середніх дверей забезпечують зручність і комфортний вхід і вихід пасажирів з салону. Для зручності пасажирів салон обладнаний електронною інформаційною системою.

Загальна пасажиромісткість автобуса становить 60 осіб, а кількість сидячих місць — 23.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *