Запорожские медики обменялись опытом борьбы с COVID – 19 с коллегами из Оберхаузена

Запорожские медики обменялись опытом борьбы с COVID – 19 с коллегами из Оберхаузена

Как сообщает пресс-служба Запорожского облсовета,

Запорізька обласна рада і провідні інфекціоністи Запорізької області та керівники муніципалітету Оберхаузена (Німеччина) та німецькі лікарі обмінялись досвідом із запровадження адміністративних заходів і медичних технологій в умовах пандемії корона вірусної інфекції COVID – 19. За ініціативи відділу міжнародних відносин та інвестицій виконавчого апарату Запорізької обласної ради було проведено пряму відео конференцію між Запоріжжям та Оберхаузеном, який є побратимом обласного центру Запорізької області.

Сторони порівняли актуальні дані про кількість інфікованих COVID-19 і особливо відзначили кількість тих пацієнтів, що вже побороли хворобу. На щастя, ані в Запоріжжі, ані в братньому Оберхаузені не зареєстровано жодного летального випадку від коронавірусу.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради, координатор Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією (COVID-19) на території Запорізької області при голові Запорізької ОДА Володимир Подорожко висловився за якісний обмін досвідом і об’єднання зусиль представників двох країн в боротьбі з пандемією.

Своєю чергою, заступник обербургомістра Оберхаузена з правоохоронної діяльності і керівник антикризового штабу по боротьбі з коронавісною інфекцією Міхаель Йен зазначив, що в провінції з 23 березня діють жорсткі обмеження щоденного соціального життя німців: це і відміна всіх культурно-масових заходів, і закриття більшості місцевих підприємств, всіх дитячих садочків і шкіл. За заборону правил, які діють під час карантину, та скупчення людей більше двох осіб (за виключенням родин) в Оберхаузені введено систему штрафів.

Як підкреслив начальник департаменту охорони здоров’я Оберхаузена доктор Ханс-Хекінг Карбах, введення таких обмежень дозволило Німеччині виграти час – 2 — 2 ,5 тижня, а заборона за зібрання груп людей – перервати інфекційні ланцюжки. Представник департаменту з міжнародних відносин муніципалітету Оберхаузена Десбіна Каллінікіду та житель Оберхаузена, перекладач Борис Шварцман розповіли, що найбільше німці намагаються ізолювати людей похилого віку, які, за даними лікарів, є найбільш вразливими до цієї підступної інфекції.

Директор КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради Володмир Шинкаренко та директор Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр МОЗ України Роман Терехов, які брали участь у телемості Запоріжжя – Оберхаузен, з’ясували окремі нюанси в роботі медичного персоналу і центрів лабораторних досліджень. Зокрема, для запорізьких фахівців дуже корисним було дізнатись про умови роботи лікарів в цій надзвичайній ситуації.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *