У Запорізькому медуніверситеті відбувся телеміст з індійськими партнерами

У Запорізькому медуніверситеті відбувся телеміст з індійськими партнерами

У Запорізькому державному медичному університеті навчається багато студентів з Індії, чиї батьки хвилюються, як у далекому Запоріжжі почуваються їхні діти. Отримати інформацію з перших рук вони могли днями завдяки телемосту, який провели ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник, перший проректор доцент Микола Авраменко, декан ІІ міжнародного факультету Іван Мельник. Про це повідомляє прес-служба вишу.

Адміністратори ЗДМУ спілкувалися з  керівниками Association “NEO institute of medical sciences and  technology limited” Раджем Раджем та Дів’єю Сунітхою Радж, які є партнерами мед університету з набору іноземних студентів в Індії. На онлайн-зустрічі в індійському центрі ЗДМУ були і лідери земляцтв, старости потоків та гуртожитків.

Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник докладно розповів індійським партнерам про карантинні заходи, запроваджені в університеті:

  • обмеження доступу на територію і, особливо, у гуртожитки,  сторонніх осіб,
  • переведення у дистанційний формат навчання студентів,
  • ретельну дезинфекцію усіх приміщень впродовж дня.

Оскільки усі іноземні студенти залишаються в своїх гуртожитках, університет закупив прилади для вимірювання температури дистанційно. Кожному, хто входить до гуртожитку, проводиться контроль. Також у гуртожитках та корпусах на всіх входах розташовані санітайзери з антисептиком для очищення рук. У Центрі реабілітації та профілактики, який працює у третьому гуртожитку, щодня з 8 до 17 години ведуть прийом лікарі-терапевти та інфекціоністи. Тому, у випадку поганого самопочуття, студенти можуть звернутися до Центру і негайно отримати кваліфіковану допомогу.

Навчання у ЗДМУ іде за розкладом, хоч і онлайн. Щодня відбуваються лекції, практичні заняття, консультації, опитування, тестування.

Представники NEO попросили керівництво ЗДМУ та лідерів земляцтв і старост передати студентам з Індії прохання від батьків – строго дотримуватися карантину і наполегливо вчитися. Адже карантин мине, а знання треба буде підтверджувати на іспитах в Україні і в Медичній Раді Індії.

(Visited 48 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *