Запорізьку молодь запрошують подавати заявки на стипендію Єврошколи Східного партнерства!

Запорізьку молодь запрошують подавати заявки на стипендію Єврошколи Східного партнерства!

Нудьгуєте вдома на карантині? Якщо вам 16-17 років, ви навчаєтесь у школі та прагнете поглибити свої знання про Європу та ЄС — не гайте часу і подавайте заявку на стипендію Європейської школи Східного партнерства. Дедлайн подання заявки — 28 березня.

Стипендійна програма, яку фінансує Європейський Союз, підтримає 35 кращих учнів з шести країн Східного партнерства — Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.  Усі вони отримають повну стипендію на здобуття диплома міжнародного бакалавра (ІВ) з акцентом на європейських студіях. Програма Європейської школи Східного партнерства — це дворічний курс навчання у Тбілісі (Грузія), що почнеться у 2020-2021 навчальному році.

Ця програма поєднує високі академічні стандарти міжнародного бакалаврату зі спеціалізованим навчанням за системою європейських шкіл. Обрані студенти будуть навчатись у багатомовному і мультикультурному середовищі. У такий спосіб вони зможуть розширити своє розуміння Європи та Європейського Союзу, а також поглибити знання європейських мов, літератури та історії.

Для студентів Європейської школи Східного партнерства буде доступна низка позакласних заходів. Зокрема, вони зможуть брати участь в конференціях високого рівня з європейської тематики.

Цікаво? Якщо так — подавайте заявку на веб-сайті  www.eapeuropeanschool.eu до 12:00 28 березня 2020 року (за грузинським часом, UTC +4:00). Процес відбору складається із письмових тестів та співбесіди. Список стипендіатів 2020-2021 навчального року буде оголошено в другій половині травня 2020 року.

З будь-яких питань пишіть на таку адресу: euscholarship@eapeuropeanschool.eu, або телефонуйте за такм номером: +995 32 225 70 06 (стаціонарний).

Детальніше:

Європейська школа Східного партнерства

Стипендійна програма Європейської школи Східного партнерства 2020-2021 — інформаційний бюлетень українською мовою

Пояснювальна картка Європейської школи Східного партнерства українською мовою

 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *