Запорізькі бібліотекарі поділилися досвідом Е-книги з маріупольськими колегами

Запорізькі бібліотекарі поділилися досвідом Е-книги з маріупольськими колегами

У бібліотеках Запоріжжя активно впроваджують новітні технології. Зокрема, єдиний електронний квиток та систему Е-книга. Їх запровадили минулого року. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

Серед переваг роботи цих сервісів — відхід від паперових носіїв, швидкість та зручність оформлення та використання, автоматичне ведення обліку всієї діяльності бібліотек. Також кожен мешканець міста, знаходячись вдома чи на роботі, може зайти до каталогу та побачити книгу, яка його цікавить — в якій бібліотеці вона знаходиться, чи вона вільна, та замовити її,

З особливостями роботи та впровадження програмного забезпечення сервісу Е-книга у Центральній міській бібліотеці днями ознайомилися представники бібліотечної галузі Маріуполя.

Фахівці Центральної міської бібліотеки презентували колегам програму Е-книга, розповіли про особливості роботи в ній, як відбувається її забезпечення, які потрібні електронні пристрої — термопринтери, чіпіратори тощо. Також запорізькі бібліотекарі відповіли на численні запитання колег.

Фото з сайту Запорізької міськради

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *