Україців, які приїздять з Польщі, не відправлятимуть на обсервацію - МОЗ

https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x2.5/2488abb2b05a1f0f.jpg

Країни червоної та зеленої зон: що про це відомо

  • Червона зона – це ті країни, де епідемситуація гірша, ніж в Україні. Громадяни цих держав повинні перебувати на самоізоляції, або ж обсервації протягом 14 днів.
  • Зелена зона – країни, де ситуація така сама, як в Україні, або ж краща. Цих людей не відправлятимуть на обсервацію, чи самоізоляцію.

Степанов додав, що Польща входить до країн, які належать до зеленої зони. Тому люди, які приїжджають до Польщі в України не повинні проходити обов’язкову обсервацію

(24tv.ua/mozhut-ukrayintsi-povernutisya-polshhi-ne-prohoditi-novini-ukrayini_n1360830)

https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x2.5/14c4321b04b84d87.jpg

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Польща входить до так званої «зеленої» зони, тому громадяни України, які повертаються з цієї країни, не зобов’язані проходи обсервацію.

Про це він сказав під час брифінгу, відповідаючи на питання, чи можна в’їхати громадянам України з Польщі без обов’язкової обсервації.

За його словами, з 15 червня відновлюється міжнародне авіасполучення і зобов’язання щодо самоізолації визначатиметься відповідно до того, чи належить країна, з якої прибувають, до «зеленої» чи до «червоної» зони.

«До зеленої зони входять країни, у яких кількість активних захворювань на 100 тисяч населення становить менше 40. Країни з гарною епідемічною ситуацією, які входять до зеленої зони, для них не є обов’язковим проходження обсервації або самоізоляції», — розповів Степанов.

Він зазначив, що обов’язковою є наявність стахового полісу.

«Страхування на випадок захворюванністі на COVID-19 є обов’язкоою умовою, але проходити обсервацію їм не потрібно. Польща серед тих країн, які входять до зеленої зони, тож обсервація або самоізоляція не потрібна», — додав міністр.

Станом на 15 червня у Польщі зареєстрували 29 392 випадки коронавірусної хвороби, з яких 1247осіб помели та 14 226 одужали.

Що відомо

  • Раніше Кабінет міністрів скасував тимчасову заборону в’їзду на території України іноземним громадянам.
  • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов радить українцям, перш ніж планувати відпустки за кордоном, дочекатися рішення тих чи інших країн щодо допуску на свою територію іноземних туристів.
  • Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що країни, з яких прибуватимуть іноземці в Україну після відновлення міжнародного авіасполучення, поділять на «червоні» та «зелені» і для них діятимуть різні правила.
  • З 10 червня в Україні розпочався черговий етап послаблення карантину, проте до нього виявилися не готовими Київ та ще кілька регіонів.

suspilne.media/40744-ukraiciv-aki-priizdat-z-polsi-ne-vidpravlatimut-na-observaciu-moz/

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *