Запорізька компанія «Інфоком ЛТД» розробила безпілотний Lanos

Цей безпілотник може  доставити вас із одного місця в інше без наявності водія. Це перший легковий «безпілотник», створений українськими конструкторами.

Автопілот орієнтується на дорогах, його системи розпізнають людей, тварин, дорожні знаки, розмітку дороги, її ширину, вміє пересуватися в умовах бездоріжжя і обминати різноманітні перепони, які можуть виникнути на шляху. Під час руху легковик керується за допомогою камер, радарів і системи супутникової навігації, також встановлений тепловізор. Датчики безпілотника мають діапазон слідкування 360˚, що виключає появи «сліпих зон». Lanos використовує і створює електронні карти. Машина оснащення системою навігації Pilotdrive.

За словами керівника департаменту з безпілотних технологій Сергія Румянцева, цю систему можна використовувати на вантажівках і пасажирських авто. Програмна частина повністю розроблена інженерами «Інфоком ЛТД». Машина має автоматичну коробку передач. Під час тестування за рухом слідкує оператор, який готовий взяти керування на себе в будь-який момент . На шляху за кермом обов’язково повинен бути водій, тому що законодавство не передбачає рух безпілотників.

Артем Левченко

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *