Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

Відбулось  засідання архітектурно-містобудівної ради

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулось онлайн засідання архітектурно-містобудівної ради. На засіданні розглянуто чотири проєкти містобудівної документації.

До проєктів «Генеральний план с. Зразкове Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Зразкове Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану); «Генеральний план с. Зелений Гай Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Зелений Гай Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) та «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 21,7500 га для розміщення сонячної електростанції на території Коханівської сільської ради Токмацького району Запорізької області (за межами населеного пункту)» члени ради висловили свої рекомендації та зауваження. За результатами розгляду проєкти рекомендовано до затвердження та погодження в установленому порядку з урахуванням зауважень та пропозицій.

Щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» членами ради було висловлено свої зауваження, рекомендовано доопрацювати та надати на розгляд на чергове засідання ради.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 49 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *