В Бильмакском районе представили главу райгосадминистрации

В Бильмакском районе представили главу райгосадминистрации

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін сьогодні перебуває із робочим візитом у Більмацькому районі. Там посадовець взяв участь у роботі сесії Більмацької районної ради та представив місцевому активу нову голову Більмацької РДА.

Нагадаємо, в квітні 2020 року Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського на посаду голови Більмацької РДА було призначено Юлію Симоненко.

 – Я радий представити вам, громадо, нову очільницю району. Адже призначення припало на карантин – 21 квітня. Тому вітання Юлія Іванівна отримала по телефону. Особливо приємно бути тут, у моєму рідному районі. Нарешті у нашому районі сформована і буде доповнюватися сучасна команда, яка буде комунікувати з усіма гілками влади, жителями, депутатами. Самі знаєте, у районі багато проблем. І ми поступово будемо їх вирішувати. Я радий новому очільнику району. Тому закликаю усіх до активної роботи, – наголосив Віталій Боговін.

Юлія Симоненко – уродженка Більмацького району. Освіту здобула у Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара. Трудову діяльність почала з роботи бухгалтера у с. Комишуваха. Роботу у райдержадміністрації почала у 2003 році. З 2015 року очолювала Більмацьку районну раду.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *