«Українського диверсанта», енергодарця Панова можуть етапувати в колонію в Омську – брат

«Українського диверсанта», енергодарця Панова можуть етапувати в колонію в Омську – брат

Кінцевим пунктом етапу українця Євгена Панова, якому Верховний суд Росії в Москві залишив без зміни вирок по «справі українських диверсантів», може стати колонія в російському Омську. Про це повідомив його брат Ігор Котелянець, посилаючись на непідтверджену інформацію.

«Колонія в цьому місті відома тим, що не так давно тамтешні в’язні влаштували бунт, протестуючи проти катувань, які застосовують до них служителі цього середньовічного закладу. Зараз готуємося до касації, а також готуємо позов до Європейського суду з прав людини», – написав Котелянець у Facebook.

У грудні 2018 року родичі чи адвокати кілька разів повідомляли про етапування російськими силовиками Євгена Панова то з Росії до Криму, то знову з Криму до Росії.

Федеральна служба безпеки Росії в серпні 2016 року оголосила про затримання в окупованому Криму групи «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові. Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО в Лефортові, після чого повернули з Росії до Криму.

Російські спецслужби стверджували, що затримані Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів», яка «планувала здійснити теракти» на об’єктах туристичної і соціальної інфраструктури Криму.

Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає ці звинувачення провокацією російських спецслужб.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *