У Запорізькій області школи під час локдауну працюватимуть дистанційно

У Запорізькій області школи під час локдауну працюватимуть дистанційно

У Запорізькій облдержадміністравії відбулася нарада, де були обговорені актуальні питання організації освітнього процесу під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

З 8 по 24 січня всі заклади дошкільної освіти та спеціальні заклади освіти (спеціальні школи-інтернати) працюватимуть у звичайному режимі.

Всі заклади загальної середньої освіти організовують освітній процес у дистанційному форматі. Окремі з них, якщо це не порушує структуру навчального року, можуть ввести на цей час канікули.

Закладам професійної освіти рекомендована організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Разом з цим, практичну частину освітньої програми рекомендовано спланувати за окремим графіком.

У закладах фахової передвищої та вищої освіти у цей період триває сесія. У випадку необхідності проведення занять чи консультацій освітній процес організовується теж з використанням технологій дистанційного навчання.

Заклади позашкільної освіти під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів працюють у дистанційному форматі.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *