У Запоріжжі демонструється "Лист із Монте-Карло"

У Запоріжжі демонструється "Лист із Монте-Карло"

У Запорізькому туристичному інформаційному центрі демонструється виставки запорізького художника Леоніда Томіліна «Лист із Монте-Карло».

Експозиція стала результатом творчих подорожей автора до Італії, Франції, Монако. Створена художником техніка малюнку олівцем не має аналогів у світовому мистецтві, а роботи Леоніда Томіліна були неодноразово представлені та стали впізнаваними у Європі та США. Відвідати виставку можна до 8 березня.

Леонід Іванович Томілін — один з найбільш відомих і самобутніх запорізьких художників. C 1992 року — Член Спілки художників України. Леонід Томілін — учасник численних виставок, як в Запоріжжі, так і в інших містах України та за кордоном.

Мистецтвознавиця, старша наукова співробітниця Запорізького обласного художнього музею Тамара Гончаренко та художник Леонід Томілін

Творча лінія автора практично не торкається творчих пошуків інших художників. Він абсолютно самобутній і оригінальний. Художник володіє особливим почуттям тону, завдяки цьому кожен малюнок має свій «колорит», тобто легкість і невагмість в одному випадку, експресивність і контраст, в іншому. У роботах Леоніда Томіліна жіночі образи легко уживаються з драматичними абстрактними конструкціями, а вправні сюрреалістичні композиції тільки доповнюють експресивні символічні сюжети.

Роботи, що закликають відчувати, думати, розуміти, представлені у експозиції «Лист із Монте-Карло».

Меценат виставки – Торгово-промислова транснаціональна компанія «Кераміст».

Експозиція працюватиме до 8 березня.

(Visited 84 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *