У Львові помер народний артист України Петро Бенюк

Старший брат актора Богдана Бенюка.

Сьогодні, 9 квітня, з життя пішов видатний актор театру та кіно, народний артист України Петро Бенюк. Про це на своїй у Facebook повідомляє Національний театр імені Марії Заньковецької.

«Все життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не полишала свого кумира ніколи. На його вистави зали були повні глядачів з якими він і плакав, і сміявся! Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької…», – йдеться у повідомленні.

Картинки по запросу Помер український актор Петро Бенюк

Фото: Петро Бенюк на сцені (io.ua)

Результат пошуку зображень за запитом "петро бенюк"

(pravda.if.ua)

Петро Бенюк народився в селищі Битків Надвірнянського району на Івано-Франківщині.

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Івана Карпенка-Карого. З 1972 року працював у театрі Заньковецької у Львові. Був членом Спілки театральних діячів (з 1974) та Спілки кінематографістів України (з 1992).

Знімався у фільмах «Таємниці святого Юра», «Камінна душа», «Відьма», «Кому вгору, кому вниз», «Голод—33», «Тарас Шевченко. Заповіт» та інших.

Також він був братом актора Богдана Бенюка.

Фото: Facebook-сторінка театру ім. М. Заньковецької

portal.lviv.ua/news/2019/04/09/u-lvovi-pomer-narodnyj-artyst-ukrayiny-petro-benyuk

 

На 74 році життя помер актор театру та кіно, народний артист України Петро Бенюк

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької у Львові.

“Сьогодні з життя пішов видатний актор театру та кіно народний артист України Петро Бенюк. Все життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не полишала свого кумира ніколи. Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької. Сумуємо”, — йдеться у повідомленні.

Петро Михайлович Бенюк народився 4 березня 1946 року у селищі Битків Надвірнянського району на Прикарпатті. Старший брат актора Богдана Бенюка.

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого.

Працював у Львівському Національному академічному українському драмтеатрі ім. Заньковецької. Народний артист України (1996 рік). Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Зіграв у фільмах «Голод-33» (1991), «Тарас Шевченко: Заповіт» (1992), «Злочин із багатьма невідомими» (1993), «Вперед, за скарбами гетьмана» (1993), серіалі «Роксолана. Улюблена дружина Халіфа» (1997) та інших.\

(Visited 29 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *