У границы на Закарпатье задержали десять нелегалов: кто они и их пособники

https://dpsu.gov.ua/upload/news/news_20200208_095411_1581148451.png
Сотрудники Государственной погранслужбы вблизи границы с Венгрией задержала десять нелегалов, а также украинцев, которые предположительно содействовали им.

Об этом сообщает Госпогранслужба.

На Закарпатті затримано 10 нелегальних мігрантів та організаторів незаконної подорожі

Увечері 7 лютого на підступах до кордону з Угорщиною співробітники Держприкордонслужби виявили групу нелегалів та їх провідників.

Затримання «шукачів кращої долі» здійснювали прикордонники Мукачівського загону разом із колегами з оперативного підрозділу Західного регіонального управління та співробітниками ГУ НП у Закарпатській області.

Під час реалізації оперативної інформації щодо можливого переміщення нелегальних мігрантів до Угорщини, за 300 метрів до держрубежу, правоохоронці виявили групу осіб. Дев’ятеро чоловіків та одна жінка лагодилися в бік кордону. Двоє чоловіків мали із собою паспорти громадян Туреччини, решта затриманих – без документів, але повідомили, що вони є громадянами Сирії.

Згодом, під час здійснення пошукових заходів з допомогою службового собаки, правоохоронці затримали двох громадян України 27 та 28 років, які, ймовірно, причетні до організації незаконної подорожі іноземців.

Для складання протоколів про адмінправопорушення та проведення фільтраційних заходів усіх затриманих доставлено до відділу прикордонної служби «Лужанка».

Невдовзі справу буде скеровано до суду.

dpsu.gov.ua/ua/news/Na-Zakarpatti-zatrimano-10-nelegalnih-migrantiv-ta-organizatoriv-nezakonnoi-podorozhi-/

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *