У фотоклубі триває виставка "Запорізький вернісаж-2020"

У фотоклубі триває виставка "Запорізький вернісаж-2020"

У залі Запорізької облорганізації Національного союзу фотохудожників України нині можна помилуватися не лише світлинами, а й картинами. Там триває щорічна виставка «Запорізький вернісаж–2020», організована об’єднанням митців «Колорит».

У виставковій залі можна побачити картини 24 запорізьких художників. Вони виконані в різних техніках і жанрах. Є тут роботи, написані олійними та акриловими фарбами, є графічні малюнки і картини, виконані в техніці вітражного розпису. Більшість робіт об’єднані тематикою рідного краю.

Серед експонованих картин найбільше пейзажів. Можна побачити ДніпроГЕС та острів Хортиця очима митців, насолодитися художнім віддзеркаленням природи інших затишних куточків.

 

«Запорізький вернісаж–2020» надихає та спонукає на мить зупинитися: не бігти у справах, а замилуватися прекрасним, навчитися помічати його навколо себе і, головне, цінувати все, що дарує природа.

Виставка у фотоклубі триватиме до 5 березня 2020 року, тому всі охочі ще мають час її відвідати. Також роботи членів об’єднання «Колорит» можна побачити на міській площі ім. Маяковського, де вони експонуються вже впродовж 26 років.

Валерія Санатарчук, фото автора

(Visited 46 times, 1 visits today)