Прокуратура домоглася реального покарання для зловмисника

Органи прокуратури Запорізької області реагують безпідставне звільнення від покарання осіб, які скоїли тяжкі злочини та раніше вже притягувались до відповідальності.

Так, раніше неодноразово судимий мешканець Запоріжжя після звільнення з місць позбавлення волі протримався на волі аж два роки. Однак не зміг встояти перед спокусою легких грошей та вчинив дві крадіжки з квартир потерпілих, спричинивши шкоду на 10 тис. гривень (ч.2,3 ст.185 КК України).

Місцевий суд визначив покарання обвинуваченому, але звільнив від його реального відбування з іспитовим строком. Однак не врахував, що К.  вчинив тяжкий злочин, раніше був неодноразово засуджений за аналогічні злочини, на шлях виправлення не став, (судимість не знята та не погашена), не працює, за місцем мешкання характеризується посередньо, шкода потерпілим не відшкодована, тому вказані обставини свідчать про відсутність бажання  ставати на шлях виправлення. Тому вирок було оскаржено прокурором до апеляційного суду.

Прокуратура Запорізької області, підтримуючи таку позицію обвинувача в апеляційній інстанції, вмотивовано довела, що обвинувачений заслуговує лише на реальне покарання.

Із такою вимогою обвинувачення погодився Запорізький апеляційний суд та призначив винній особі покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *