До Запорізької торгово-промислової палати завітав посол Франції пан Етьєн де Понсен

До Запорізької торгово-промислової палати завітав посол Франції пан Етьєн де Понсен

Сьогодні Запорізьку торгово-промислову палату відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен. Це перший візит високого гостя до нашого регіону. Про це повідомляє прес-служба ЗТПП.
Питання розвитку бізнес-співпраці французьких та українських компаній стало одним із головних під час зустрічі з президентом Запорізької ТПП Володимиром Шаміловим.

Зокрема, сторони обговорили можливості державно-приватного партнерства, що може стати дієвим інструментом для здійснення проєктів у сфері інфраструктури, енергетики, інших галузях.

Саме у реалізації інвестиційних проєктів на умовах концесії зацікавлений французький бізнес.

Краще познайомитися з регіоном і Запорізькою палатою допомогла презентація, під час якої почесний гість детальніше дізнався про економічно-промисловий потенціал області, діяльність Запорізької ТПП з підтримки бізнесу Запорізької області, реалізацію міжнародних програм.
Президент ЗТПП Володимир Шамілов акцентував увагу на діяльності Палати щодо надання послуг з розробки систем управління бізнесом у відповідності з міжнародними стандартами. А також – наголосив на важливості освітньої функції Палати, а саме – надання знань у сфері підприємництва, фінансів, підвищення кваліфікації.

Пан Посол відзначив важливість цих напрямів і висловив підтримку щодо налагодження такої двосторонньої співпраці.
На завершення зустрічі президент Запорізької ТПП запросив почесного гостя, а також — передав запрошення представникам посольства, французьких компаній, до участі в конгресно-виставкових заходах Запорізької ТПП, що мають відбудитися восени у виставковому центрі «Козак-Палац»: Запорізькому промисловому форумі (8-10 вересня) і Міжнародному форумі «Еко Форум-2020» (15-17 жовтня).

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *