Пенсійний фонд повідомив, хто має право піти на пенсію у 2020 році

https://www.pfu.gov.ua/content/uploads/2020/01/piktochart_43491144.png

Пенсійний фонд повідомив, хто має право піти на пенсію за віком у 2020 році і який страховий стаж потрібно мати для цього.

Так, для виходу на пенсію у 2020 році після досягнення віку чоловіками 60 років та жінками 59 років (із 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. Нагадаємо, що минулоріч для виходу на пенсію за віком достатньо було 26 років страхового стажу.

Але і 27 років – це не межа. Адже з кожним наступним роком цей показник буде збільшуватися. Так, для надання права на призначення пенсії за віком у 2028 році страховий стаж має становити 35 років.

Якщо у людини на час досягнення зазначеного пенсійного віку немає необхідного страхового стажу, вона зможе вийти на пенсію за віком пізніше, після досягнення 63 або 65 років. Якщо особа продовжуватиме офіційно працювати та набуде необхідний страховий стаж, то пенсія може бути призначена відразу після його набуття.

Якщо в особи не буде необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком після 60 та 63 років, пенсію можна отримати після 65 років. Але для цього потрібно мати мінімум 15 років страхового стажу.

Нагадаємо, що на веб-порталі нещодавно запрацював новий сервіс, який дозволяє дізнатися про розмір майбутньої пенсії.

Водночас ви можете відкрити свій пенсійний рахунок в найнадійнішому недержавному пенсійному фонді Ліга Пенсія та в майбутньому отримувати недержавну пенсію! Зважайте, що недержавна пенсія забезпечить можливість зберегти звичний спосіб життя без обмежень після виходу на пенсію.

buh.ligazakon.net/ua/news/192269_pensyniy-fond-nazvav-khto-vprav-pti-na-pensyu-u-2020-rots

(Visited 19 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *