Ольга Жук розповість на "Мистецькому Форумі" про антикризовий менеджмент у культурі

Ольга Жук розповість на "Мистецькому Форумі" про антикризовий менеджмент у культурі

Креативна директорка Національного центру Олександра Довженка, перша кураторка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Ольга Жук також стане гостею «Мистецького Форуму», що відбудеться у Запоріжжя 15-21 серпня.

Пані Ольга – ініціаторка конкурсу «Найкращий книжковий дизайн» на Книжковому Арсеналі, була кураторкою його міжнародної програми, водночас очолююючи відділ культурної дипломатії Міністерства закордонних справ України.

Як незалежна кураторка, на запрошення EUNIC та Британської Ради в Україні, підготувала міжнародну програму з інноваційного книжкового маркетингу Booking the Future у співпраці з Літературною лабораторією Мистецького арсеналу.

Ольга Жук є також учасницею професійної міжнародної програми лідерства Державного департаменту США «Соціальні зміни через мистецтво».

У Запоріжжі пані Ольга розповість, які висновки з пандемії коронавірусу зробив антикризовий менеджмент культурних інституцій, а також яку кіно програму продемонструють у нашому місті.

Зустріч з креативною директоркою Національного центру Олександра Довженка Ольгою Жук відбудеться у хабі «Платформа спільних дій» у понеділок, 17 серпня, з 15.00 до 16.30.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *