Сергій Жадан: “Не треба скиглити, як говорив класик”

Сергій Жадан: “Не треба скиглити, як говорив класик”

Прозаїк, поет, перекладач, громадський активіст Сергій Жадан завітає на «Мистецький Форум», який відбудеться у Запоріжжі 15-21 серпня.

Зустрічаймо фронтмена гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма», автора 12-ти збірок віршів та п’яти романів, творця «Ворошиловграду», що переміг у конкурсі Книга року Бі-Бі-Сі за 2010 рік, отримав екранізацію під назвою «Дике поле» і був адаптований як комікс.

Твори Сергія Жадана користуються великою популярністю за кордоном. Вони перекладені понад двадцятьма мовами світу і відзначені культурними інституціями країн Західної Європи.

Сергій Жадан є натхненником та організатором численних громадських і волонтерських ініціатив. Збірку його вибраної поезії у перекладі англійською рекомендувало до прочитання американське видання The New York Times Book Review.

«Я б не говорив про неуспішність України. В України складний шлях, але світлі обрії. Тут живе й працює величезна кількість талановитих, розумних, багатих (ну багатих, може, не величезна), реалізованих громадян. Не треба скиглити, як говорив класик».

Сергій Жадан в інтерв’ю для Yakaboo

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *