Официально. Матч «Шахтер» — «Лион» пройдет на НСК «Олимпийский» с разрешения киевского «Динамо»

Как уже сообщалось, накануне УЕФА принял решение о том, что матч заключительного, 6-го тура группового турнира Лиги чемпионов между донецким «Шахтером» и французским «Лионом», который должен был состояться 12 декабря в Харькове, пройдет в Киеве на НСК «Олимпийский». Такой перенос связан с тем, что в Харьковской области наряду с еще девятью областями Украины введено военное положение.

Фото — Александр Брагин

Однако, как выяснилось, решение о проведении матча «Шахтер» — «Лион» УЕФА принял только после получения соответствующего разрешения киевского «Динамо», которому 13 декабря (то есть всего лишь днем позже поединка «горняков» в Лиге чемпионов) предстоит провести на «Олимпийском» поединок 6-го тура группового турнира Лиги Европы.

Так, 4 декабря заместитель генерального секретаря УЕФА Джорджио Маркетти обратился с соответствующей просьбой к президенту «Динамо» Игорю Суркису.

http://dynamo.kiev.ua/news/313469-ofitsialno-match-shahter—lion-projdet-na-nsk-olimpijskij-s-razresheniya-kievskogo-dinamo

 

«Динамо» з розумінням поставилося до прохання УЄФА

Футбольний клуб «Динамо» Київ проведе матч Ліги Європи проти «Яблонця» на НСК «Олімпійський» 13 грудня. А днем раніше, 12 грудня, на столичній арені донецький «Шахтар» прийме «Олімпік» з Ліона. З таким проханням заступник генерального секретаря УЄФА Джорджіо Маркетті звернувся до президента «Динамо» Ігоря Суркіса. Переклад листа публікуємо нижче.

Переклад з англійської мови

УЄФА

До уваги пана Ігоря Суркіса,

Президента  ФК «Динамо» Київ,

вул. Грушевського, 3   Київ, Україна

01001   4 грудня 2018 року

Шановний пане Суркіс,

Нинішня ситуація, коли було введено військовий стан в частині країни, не дає можливості УЄФА дозволити проведення матчу Ліги Чемпіонів УЄФА між командами Шахтар (Донецьк) і Олімпік (Ліон), як планувалося в Харкові, 12 грудня. Ця виняткова ситуація, в поєднанні з необхідністю мати підготовку стадіону, відповідну нашим чинним вимогам і коротким часом, що залишився перед матчем, змушує УЄФА розглядати Олімпійський стадіон в Києві, як єдине наявне рішення.

Так як Динамо має провести свій матч Ліги Європи проти Яблонця 13 грудня, ми просимо Вашого розуміння та дозволу, щоб вищевказаний матч, як виняток, було проведено на тому ж стадіоні днем ​​раніше.

У той же час, ми дуже просили б надати альтернативне і відповідне місце для тренування команди Яблонець, так як звичайне місце для тренування за день до матчу не може використовуватися.

Ми хотіли б ще раз підкреслити, що ця ситуація є винятковою і не повториться у майбутньому.

Велике спасибі за Ваше люб’язне розуміння і дозвіл,що високо цінуються.

Щиро Ваш,  УЄФА

Підпис   Джорджіо Маркетті

Заступник Генерального Секретаря

http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/dinamo_s_ponimaniem_otneslos_k_prosbe_uefa/

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *