На Запоріжжі підозрюють керівництво підприємства в ухиленні від сплати податків на 7 млн гривень

На Запоріжжі підозрюють керівництво підприємства в ухиленні від сплати податків на 7 млн гривень
Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення одним із підприємств м. Запоріжжя від сплати податків в особливо великих розмірах за ч.3 ст.212 КК України.
Під час розслідування наразі встановлено, що службові особи підприємства у період 2018 – 2019 років, діючи умисно, з метою ухилення від сплати податків, при складанні документів податкової звітності безпідставно відносили до складу податкового кредиту суми по операціям, які фактично не відбувались, та з підприємствами з ознаками «фіктивності», що призвело до заниження податків на суму близько 7 млн. гривень. До складу фірм – контрагентів, за попередніми даними входили, у тому числі, і підприємства пов’язані з АТ «Укрзалізниця».
Слідчими фіскальної служби за оперативного супроводу оперативників Служби безпеки України проводяться обшуки на території 5 областей, під час яких вилучено бухгалтерську документацію фірм – контрагентів, а також інші докази можливої злочинної діяльності.
Після проведення відповідних експертиз буде надана оцінка діям всіх причетних осіб.
Слідство проводиться СУ ГУ ДФС України в області.
(Пресслужба прокуратури Запорізької області)
(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *