"Мистецький Форум". Анонс програми на день другий, 16 серпня

"Мистецький Форум". Анонс програми на день другий, 16 серпня

У неділю, 16 серпня, «Мистецький Форум» знову запрошує гостей на Хортицю, на Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ»! Вхід на усі локації з 10.00 до 20.00 — вільний!

На відвідувачів чекають виставки знаних українських майстрів, музейні експозиції, представники видавництв, дитячий майданчик, фуд-корти.

В той же день 16 серпня у «АРТ-центрі» громадської організації «Платформа спільних дій» (вул.Тургенєва, 29; зупинка міського транспорту «Театр Магара») розпочинаються довгоочікувані панельні дискусії з авторами та митцями, лідерами думок світового рівня.

З 11.00 до 14.00 відбудеться дискусія «Українська культура під впливом світових і внутрішніх процесів». Спікери – лауреатка премії імені Катерини Білокур, кураторка та організаторка мистецьких заходів Галина Дюговська та режисерка Наталія Красильникова.

З 15.00 до 18.00 – дискусія «2020 рік: нові виклики для мистецьких проектів». Спікери – прозаїк, поет, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма» Сергій Жадан і лауреатка премії «Видатні художниці України» Олена Придувалова

У неділю в рамках «Мистецького Форуму» у сквері біля Концертного залу імені Глінки починається робота локації дитячої творчості КНИГОЛІССЯ (працюватиме до 21 серпня щодня з 16.00 до 20.00).

А о 20.00 там же відбудеться перший показ просто неба. На глядачів чекає стрічка «Розділові. Наживо» [фільм-концерт за участі Сергія Жадана].

Друзі, приходьте з коханими, родиною, дітьми, друзями, колегами! Буде натхненно і цікаво!

І слідкуйте за анонсами наступних подій!

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *