У Мелітополі поліцейські знайшли безвісти зниклого підлітка

13 серпня близько 22:00 до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що з території Мирненьського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, розташованому в селі Мирне Мелітопольского району,  пішов неповнолітній хлопець 2006 року народження та місцезнаходження його невідоме.

Для того щоб розшукати неповнолітнього хлопця, інспектори ювенальної поліції Мелітопольського відділу поліції провели кропітку роботу: патрулювали залізничні та авто вокзали, спілкувались з усіма його друзями та знайомими. Треба зазначити, що останні дуже ретельно приховували місцезнаходення свого друга.

15 серпня близько 14:00 ювенальні поліцейські знайшли втікача в селі Новопилипівка Мелітопольського району. Хлопець знаходився в будинку свого знайомого та ховався від поліцейських під столом. Підліток розповів правоохоронцям, що втік, бо хотів погуляти. Він пішки прийшов у сусідне село до свого знайомого.

З неповнолітнім вкотре проведено профілактичну бесіду та передано вихователям реабілітаційного центру. Під час мандрівки відносно неповнолітнього злочинів чи правопорушень скоєно не було. Спеціалісти служби у справах дітей та поліцейські будуть вирішувати подальшу долю неповнолітнього.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *