Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія не знайшла правопорушень у діях працівників Запорізької міської прокуратури № 2

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія не знайшла правопорушень у діях працівників Запорізької міської прокуратури № 2

Сьогодні Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів було розглянуто чотири скарги прокуратури Запорізької області на дії працівників Запорізької місцевої прокуратури №2 (ЗМП2), порушень не знайшла і закрила провадження. Про це сповістив екс-керівник ЗМП2 прокурор Роман Мазурик на своїй сторінці у Facebook

“Скарги, на підставі яких було сформовано подання про звільнення мене з адміністративної посади за нібито неналежне виконання службових обовязків.

За результатами розгляду скарг комісія дійшла висновку про відсутність в діях працівників ЗМП2 дисциплінарних правопорушень і закрила провадження.

Нагадаю, що до цього часу Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів вже було розглянуто сім скарг прокуратури Запорізької області на дії працівників ЗМП2 і по ним також були закриті провадження.

Підсумовуюче вищезазначене, всі 11 дисциплінарних скарг, на підставі яких було «зшито» подання про звільнення мене з адміністративної посади, на сьогоднішній день розглянуті, і жодна з них не знайшла свого підтвердження”.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *