До запорізького обласного бюджету зменшилися надходження

До запорізького обласного бюджету зменшилися надходження

До обласного бюджету Запорізької області протягом І кварталу 2020 року надійшло за доходами загального та спеціального фондів 568 421,1 тис. грн, що складає 100,6 % до плану (без урахування міжбюджетних трансфертів), але у порівнянні з відповідним періодом 2019 року зменшилися на 43 549,8 тис. грн або на 7,1%. Про це повідомляє Депаратмент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА з посиланням на інформацію Департаменту фінансів облдержадміністрації.

Доходи загального фонду обласного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) становлять 93,2% до плану на І квартал. Планові показники не виконані з податку та збору на доходи фізичних осіб на 3,3%, податку  на прибуток підприємств на 9,7%, з рентної плати за використання інших природних ресурсів на 29,4 %, інших неподаткових надходжень на 9,7%.

В той же час склалося перевиконання планових показників з адміністративних зборів та платежів, доходів від некомерційної господарської діяльності на 10,4%, інших  надходжень – у 6,5 разів, доходів від операцій з капіталом – у 1,8 рази.

Детальніше тут

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *