Американці вкладуть 15 мільйонів доларів у розвиток бізнесу в Приазов'ї

Американці вкладуть 15 мільйонів доларів у розвиток бізнесу в Приазов'ї

У Запорізькій облдержадміністрації відбулася зустріч з консультантами  Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», аби сформувати основні напрями його реалізації. Про це сповіщає Департамент інформаційної дівяльності та комунікації з громадськістю ЗОДА.

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» реалізується з метою розбудови східноукраїнської економіки для залучення інвестицій та розвитку підприємництва. Він триватиме до 2023 року. Загальний обсяг фінансування – 15 мільйонів доларів

У рамках перебування в області консультанти планують відвідати міста Мелітополь, Бердянськ та селище Кирилівка Якимівського району, які входять до зони реалізації Проекту, з метою визначення проблемних питань безпосередньо з представниками влади та бізнесу на місцях.

 

За словами начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньої економічної діяльності облдержадміністрації Артура Бойка, в області реалізується значна кількість проектів міжнародної технічної допомоги, і необхідно їх скоординувати  для забезпечення синергетичного ефекту від реалізації.

Під час зустрічі директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Владислав Мороко поінформував про стан туристичної галузі та потенціал його розвитку, зокрема на Приазовському узбережжі.

Довідково:

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» надає технічну допомогу та інвестиційну підтримку мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП), провайдерам фінансових послуг, місцевим громадськими організаціями, навчальним закладам, містам і об’єднаним територіальним громадам.  Діяльність проекту зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізації економіки, підтримці сталого розвитку ММСП і зміцненні  довіри до економіки Східної України.

 

 

(Visited 142 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *