44 запорізькі ОТГ мають отримати 132, 7 мільйона гривень на інфраструктуру

44 запорізькі ОТГ мають отримати 132, 7 мільйона гривень на інфраструктуру

У Запорізькій облдержадміністрації відбулося засідання комісії з підготовки висновків щодо проектних заявок на проекти, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Про це сповіщає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

На ньому було розглянуто 41 проектну заявку від 10 ОТГ на загальну суму 26 528 500 гривень, у тому числі проектні заявки на сім проектів від Берестівської та Остриківської сільських ОТГ розглянули повторно після доопрацювання.

Крім цього, 26 мільйонів 606 тисяч 900 гривень чекають, коли ж до ЗОДА подадуть заявки ще шість громад [Бердянська, Воздвижівська, Михайлівська, Чернігівська, Чкаловська і Новоукраїнська ОТГ],  а Водянська ОТГ допрацює свою заявку.

Загалом у 2019 році бюджетна субвенція на розвиток ОТГ області складає 132,7 мільйона гривень. За результатами попередніх засідань комісія 28 громад отримали схвальні висновки комісії облдержадміністрації  щодо 75 проектних заявок на суму 83 млн  514 тис. 700 грн.

(Visited 45 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *