Зеленский переходит на особый режим работы из-за COVID-19 у жены: что изменится

Зеленский переходит на особый режим работы из-за COVID-19 у жены: что изменится - Фото
 
Владимир Зеленский (Фото: пресс-служба президента)
12.06.2020, 20:28
Президент Владимир Зеленский переходит на особый режим работы в связи с выявлением COVID-19 у его жены Елены, сообщает news.liga.net/politics/news.

Оффлайн-встречи исключаются, рабочие поездки отменяются, Президент будет общаться только с охраной и ближайшими помощниками

Об этом сообщает пресс-служба Офиса Президента.

 

Президент України переходить на особливий режим роботи

12 червня 2020 року — 20:13

Президент України Володимир Зеленський переходить на особливий режим роботи у зв’язку з виявленням COVID-19 у його дружини Олени.

Згідно з Конституцією, Президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров’я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат.

Ситуації самоізоляції та карантину в Конституції України передбачені не були. Саме тому ухвалено спеціальний протокол режиму роботи Президента, який відповідає як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам.

Президент України щодня проходить тестування методами ІФА та ПЛР, а також медогляди. Він обмежує коло фізичного спілкування, переводить наради в онлайн-режим. Очні зустрічі, які передбачають особисте спілкування з Главою держави, на найближчі дні виключаються. Так само виключається участь у масових заходах, скасовуються робочі поїздки за межі столиці України. Коло осіб, з якими Президент спілкується особисто, звужується до охорони та найближчих помічників.

Винятки з цього протоколу можливі лише в разі виникнення надзвичайної ситуації, яка потребуватиме негайного реагування з боку Глави держави відповідно до його конституційних повноважень.

president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-perehodit-na-osoblivij-rezhim-roboti-61629

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *