Запрет на въезд иностранцам и закрытие сообщения: Кабмин принял решение

Запрет на въезд иностранцам и закрытие сообщения: Кабмин принял решение

Уряд тимчасово заборонив в’їзд в Україну іноземців та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення (оновлено)

Кабинет Министров на заседании в субботу принял решение о временном запрете въезда в Украину иностранцев и закрыл международное пассажирское авиасообщение.
Об этом сообщает пресс-служба правительства.

 

https://www.kmu.gov.ua/storage/app/thumbnails/df9/4f9/5dd/5e6ccc2b51780831298997_820x360.jpg

 

На виконання рішень РНБОУ щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України COVID-19.

Документом передбачено:

–    тимчасово закрити з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення (за виключенням низки категорій громадян);

–    тимчасово заборонити з 00 год. 00 хв. 16 березня 2020 року до 3 квітня перетинання державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства (за виключенням низки категорій громадян).

Цим документом також Міністерству закордонних справ доручено проінформувати про зазначені обмеження дипломатичних представників іноземних держав в Україні, а також закордонні дипломатичні установи.

Крім того, на засіданні Уряд уповноважив заступника Міністра охорони здоров’я, головного санітарно-епідеміологічного лікаря України на здійснення окремих повноважень. А саме: щодо  епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб, локалізацію та ліквідацію їх спалахів та епідемій. Також доручено визначити уповноважених осіб, які виконуватимуть функції головних державних санітарних лікарів у регіонах.

Рішення прийнято з урахуванням зауважень.

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 березня 2020 року о 14:20

kmu.gov.ua/news/uryad-timchasovo-zaboroniv-vyizd-v-ukrayinu-inozemciv-ta-zakriv-mizhnarodne-pasazhirske-aviaspoluchennya

 

 

(Visited 19 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *