В Запорожской областной больнице закрыли госпитальное отделение для ветеранов войны

В Запорожской областной больнице закрыли  госпитальное отделение для ветеранов войны

Подробно об этом на своей странице в соцсетях рассказал председатель правления Союза ветеранов Афганистана Запорожья Виктор Головченко (дословно, без правок):

Госпітальне відділення ЗОКЛ створено Наказом Запорізького обласного відділення охорони здоров’я №23 в 1983 році на 50 койко місць. В 1992 році на — 30. 10 березня 2020 року наказом по лікарні головний лікар І.В.Шишка закрив госпітальне відділення, про що після обіду повідомила хворих завідуюча відділенням В.В.Красько. З РЕЧАМИ — НА ВИХІД !!! До 2013 року включно, коли госпітальному відділенню виповнилося 30 років, а визволенню Запоріжжя 70 років його регулярно фарбували мясляною фарбою, в палатах в кутку були рукомийники, а кінці коридору — загальний душ. Гідроізоляції майже не було і все це протікали на стелю на поверх нижче.В палаті висіла з освітлення одна лампочка ІЛЛІЧА. Перші, хто спромігся на добрий ремонт в палаті №8 були Афганці Мелітополя, чим і подали приклад. Заступник головного лікаря М.П.Красько звертався неодноразово з проханням «трохи»допомогти госпітальному. Так народилася ідея акції «ВЕТЕРАНИ-ВЕТЕРАНАМ!», яку підтримав голова Запорізької обласної організації ветеранів України Іван Васильович Солодовник. З 01 серпня 2013 року майже два місяці ми «ішачили» з ранку до ночі , щоб власними руками зробити лікування ветеранів комфортним. Де був медперсонал? Він був увесь у відпустці. Мені довірили ключ від відділення, яке я відчиняв у 8 ранку і зачиняв у 20.00 і пізніше у вечері. Ми працювали без вихідних. Кошти частково надала рада ветеранів, частково благодійники,частково Спілка ветеранів Афганістану Запоріжжя, частково купляли за власні гроші, у складчину, бо — для себе ж ремонтуємо і бойових побратимів !!! .
Коли медперсонал повернувся через місяць до роботи, ми закінчували ремонт другої палати. Крім ремонту палат, замінили проводку на мідний кабель. Ви таке уявляєте? Ви пішли відпочивати, а за Вас все роблять ! Нам було зручно. Ніхто не заважав. Не дарма табличку з надписом на дрерях, хто відремонтував палати неоднаразово відривали і викидали. Так швидше забувають, звідкіля взялося БЛАГО. Мабудь- з неба. У 2014 році -відремонтували ще дві палати. Наш приклад надихнув іншу ГО Афганців. КРІМ ПАЛАТ ЗРОБИЛИ РЕМОНТ У СЕСТРИНСЬКІЙ. Потім почалося АТО. Нові ветерани — УБД АТО відремонтували коридор. ВЕТЕРАНИ-ВЕТЕРАНАМ ! Другої світової війни, локальних війн, Афганської війни, АТО. ООС. Далі буде … Медична реформа не має ніякого відношення до закриття госпітального відділення. Є безкарність головного лікаря, який перевищив повноваження, самоусунення департаменту охорони здоров’я, який не контролює реформу, байдуже становлення голови обл.держ.адміністрації. Вже більше року ми вимагали розібратися у відсутності ліків для інвалідів у госпітальному. Як результат- нас почули і відповіли — закриттям госпітального відділення.

(Фото со страницы Виктора Головченко)

(Visited 341 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *