Запорізькій громаді повернуто цінне приміщення

Запорізькій громаді повернуто цінне приміщення

Запорізькою місцевою прокуратурою № 2 забезпечено реальне виконання судового рішення в частині повернення на користь Запорізької міської ради нежитлового приміщення в Вознесенівському районі Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

«Рішенням господарського суду Запорізької області ще у 2014 році задоволено позов прокурора про зобов’язання повернути на користь територіальної громади в особі Запорізької міської ради нежитлове приміщення, розташоване  у найбільш економічно привабливому районі міста, – говориться в повідомленні.но

Проте, виконання вищевказаного судового рішення було ускладнено ухиленням відповідача від його виконання, у зв’язку з чим за фактом умисного невиконання судового рішення розпочато кримінальне провадження.

 Наразі, місцевою прокуратурою забезпечено повне реальне виконання судового рішення, нежитлове приміщення повернуто територіальної громаді в особі Запорізької міської ради, якій надано можливість самостійно розпоряджатися вказаним майном, розташованим у межах міста Запоріжжя».

 

(Visited 85 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *