Запорізькі артилеристи перемогли у чемпіонаті «сталевих барсів»

Запорізькі артилеристи перемогли у чемпіонаті «сталевих барсів»

Минулого тижня на Дніпропетровщині відбувся Чемпіонат оперативного командування «Схід» Збройних Сил України з багатоборства бойової армійської системи «БАРС» «Сталева міць».

У триденних змаганнях цьогоріч взяло участь дев`ять команд з бойових бригад ЗСУ. Найвитриваліші військовослужбовці змагались у подоланні тактичної смуги перешкод, виконанні вправ із швидкісної стрільби з автомата на місці та в русі, метанні гранати на влучність, перетягуванні канату, пейнтболі, військовій естафеті з транспортуванням пораненого, марш-кидках на 5 та 20 кілометрів та інших дисциплінах.

За результатами виснажливих змагань переможцями «Сталевої міці» стали військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» — старший лейтенант Микола Чміль, сержант Юрій Чередниченко, старший солдат Олексій Звягін та солдат Богдан Заіка. Друге місце посіла збірна 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», а «бронзу» турніру виборола команда 91-го окремого полку оперативного забезпечення.

Такі високі показники учасники продемонстрували завдяки якісній підготовці до Чемпіонату та високій мотиваційній й моральній готовності до боротьби в дійсно екстремальних умовах, за що й отримали заслужену посвяту у «Сталеві БАРСи», — зазначив головний суддя змагань-начальник служби фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Схід», підполковник Євген Коробка.

Переможці змагань були відзначені грамотами командира 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» та додатковими відпустками. Після відпочинку запорізькі артилеристи будуть готуватись до Чемпіонату Сухопутних військ Збройних Сил України з багатоборства бойової армійської системи «БАРС», який відбудеться на початку липня.

Андрій БЕЗРУК, фото прес-служби оперативного командування «Схід» Збройних Сил України

(Visited 37 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *