Запорізькі активісти можуть позмагатися за 415 тисяч гривень на комунікацію з владою під час пандемії

Запорізькі активісти можуть позмагатися за 415 тисяч гривень на комунікацію з владою під час пандемії

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках програми «Громадськість за демократизацію», яка фінансується Європейським Союзом оголошує конкурс грантів на тему «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19». Про це повідомляє Ресурсний Центр ГУРТ

Мета конкурсу – надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.

Максимальний розмір гранту – 415 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 345 000 гривень). Максимальна тривалість проєктів – 9 місяців. Оптимальна тривалість проєктів – 6 місяців. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проєкту, який виконується.

Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).

Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ.

Детальніше тут

(Visited 67 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *