Запорізька ТПП відкрила серію вебінарів для просування бізнесу в умовах пандемії

Запорізька ТПП відкрила серію вебінарів для просування бізнесу в умовах пандемії

Запорізька торгово-промислова палата разом з провідними українськими експертами відкрила серію безкоштовних навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Про це повідомляє прес-центр ЗТПП.

Єднаємо бізнес Запорізького регіону картинка

Проєкт стартував 10 червня. Першими темами для онлайн-обговорення стали форс-мажорні обставини та зовнішньоекономічний контракт-2020, а також робота бізнесу в реаліях пандемії.

Протягом двох днів представників запорізьких підприємств консультував , директор, голова Ради ТОВ «Асоціація експортерів та імпортерів», експерт у галузі міжнародної торгівлі Микола Ларін.

Спікер наголосив, що великою підтримкою для бізнесу стало набуття чинності з 1 січня 2020 року нових правил Інкотермс 2020. Микола Ларін надав практичні рекомендації до застосування правил Інкотермс 2020, ознайомив з особливостями їх дії в Україні, ризиками при укладанні та виконанні експортних та імпортних контрактів.

Програми онлайн-заходів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Вебінари відбуватимуться до 3 липня.

Додаткова інформація за тел.: +380 (61) 233 -11-72, моб.: +380 (50) 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Довідково

«Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» – це серія вебінарів та онлайн-консультацій, що покликані надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ після карантину. Це фахова та експертна допомога у питаннях виходу з кризи без значних втрат. «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» реалізована Запорізькою торгово-промисловою палатою в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *