Запорізька лікарня №3 святкує 90-річчя (фото)

Запорізька лікарня №3 святкує 90-річчя (фото)

Восени 1929 року розпочалася історія міської лікарні №3, яка розташована у Дніпровському районі Запоріжжя. Зараз медичний заклад надає запоріжцям спеціалізовану допомогу офтальмологічного, хірургічного, ЛОР спрямування.  Святковий захід пройшов у концертному залі ім. Глінки. Привітати медиків зі святом приїхав міський голова Володимир Буряк.

У міській лікарні №3 зараз нараховується 359 працівників. У тому числі 69 лікарів та 139 медичних сестер. Діє стаціонар на 240 ліжок. У складі лікарні два хірургічних відділення, відділення мікрохірургії ока та інші. Це дозволяє медичному закладу надавати допомогу запоріжцям за кількома напрямками. Працює поліклінічне відділення, яке обслуговує 23 тисячі пацієнтів.

– Головне, що лікарня є, була та буде. Найбільш важливою її частиною є ви, люди, які надають допомогу. Тисячі запоріжців вдячні вам за це, – сказав Володимир Буряк.

Відзначимо, лікарня була заснована восени 1929 року. Медичний заклад працює та продовжує розвиватися. У тому числі завдяки підтримці бюджету міста. Так, за 4 роки було придбано багато медичного обладнання на загальну суму близько 7,7 мільйонів гривень.

25 ноября, коллектив больницы празднует 90-летие своего медицинского заведения. Праздничное собрание по этому поводу прошло в концертном зале им. Глинки.

Запорожской больнице №3 – 90 лет. Фото Сергей Томко “МИГ”

Запорожской больнице №3 – 90 лет. Фото Сергей Томко “МИГ”

Запорожской больнице №3 – 90 лет. Фото Сергей Томко “МИГ”
(Visited 154 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *