Запоріжжя знову вийшло на Майдан. Проти капітуляції (фото, відео)

Запоріжжя знову вийшло на Майдан. Проти капітуляції (фото, відео)

Сьогодні о 12.00 на Майдані Героїв [колишня площа Фестивальна]  знову зібралося близько 500 активних запоріжців. Небайдужі громадяни, молодь, волонтери, ветерани, рідні загиблі українських воїнів під державними прапорами протестували  проти узгодження українською владою так званої формули Штанмаєра. Вперше акція протесту «Ні капітуляції!» відбулася в минулу середу.

Мітингуючи гнівно висловлювалися проти планованих відведення українських військ з облаштованих позицій мало не в чисте поле, виборів на окупованих територіях до повного звільнення їх, надання Донбасу особливого статусу. Рідні загиблих питали, чи посміє влада спокійно дивитися їм в очі. Юристи акцентували на відповідальності, яку несе Президент України та його партія, яка у Верховній раді має монобільшість.

Учасники акції нагадали президенту Володимиру Зеленському, що імперії ніколи не зупиняються. І якщо хочеш миру, треба готуватися до війни. А також слова Вінстона Черчиля: “Коли країна, обираючи між ганьбою та війною, обирає ганьбу, вона отримує і ганьбу, і війну”.

На зібранні було підписано резолюцію, згідної з якою створюється штаб опору капітуляції.

Такі ж акції пройшли в інших містах Запорізької області та по всій Україні.

Ганна Чуприна

фото, відео Сергій Томко «МИГ».

Більше в свіжому номері «МИГа».

Фото Сергій Томко «МИГ»

(Visited 296 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *