Взято під варту "соціальних працівниць", які пограбували стареньких

Запорізькою місцевою прокуратурою №2 здійснюються процесуальне керівництво по кримінальному провадженню відносно двох осіб,ромської національності, які підозрюються у вчиненні крадіжки з проникненнями до житла потерпілих. Вказаних зловмисниць було затримано одразу після вчинення злочину.

Дві жінки 1984 та 2001 року народження, ромської національності 07.04.2020 зустріли потерпілого дідуся 1929 року народження, та скориставшись його віком ввели останнього в оману, повідомивши що вони є працівниками соціальних служб.  Після чого, дідусь провів останніх до своєї квартири, де знаходилась його дружина 1928 року народження. Перебуваючи в квартирі потерпілих злочинниці таємно заволоділи майном подружжя на загальну суму 2900 грн. Окрім того, серед майна яким заволоділи останні була й медаль дідуся «За довголітню та  сумлінну працю».

За належного та принципової позиції прокуратури злочинницям 09.04.2020обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та встановлено розмір застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб в сумі 168 160 гривень.

Злочинницям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *