Випускники 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації

Випускники 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації

Підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) може здійснюватися віддалено незалежно від форми здобуття освіти (очної, заочної, дистанційної, мережевої, домашньої, екстернатної, педагогічного патронажу). Про це йдеться в роз’яснювальному листі МОН від 16 квітня 2020 року.

Підсумкова оцінка за семестр виставляється з урахуванням результатів поточного й тематичного оцінювання. Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, підсумкова оцінка може виставлятися за результатами поточного оцінювання. Учні, які не мають результатів поточного оцінювання з об’єктивних причин, можуть бути оцінені за результатами проведення семестрової контрольної роботи.

Рекомендовано попередньо надіслати учням графік проведення всіх видів оцінювання, у якому буде зазначатися:

  • форма та вид оцінювання з кожного навчального предмета;
  • необхідні для цього ресурси;
  • дата та тривалість проведення оцінювання (для синхронного режиму);
  • дата та час розміщення завдань, кінцевий термін та спосіб їх подання (для асинхронного режиму).

Учитель має отримати зворотній зв’язок від усіх учнів щодо ознайомлення з графіком та наявності технічної можливості виконати та надіслати завдання у зазначений термін. Якщо хтось з учнів не має можливості виконати завдання, передбачити для них інший спосіб проходження оцінювання та пересилання матеріалів.

Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.

Відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 року № 463, учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (далі — ДПА). У відповідних документах про освіту робиться запис «звільнений(а)».

Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Документи про здобуття повної середньої освіти учні отримують після проходження ДПА.

Про оцінювання учнів 1-2-го класів та 3-х пілотних класів НУШ, підсумкове оцінювання учнів, які здобувають освіту за індивідуальною формою, та які проживають на неконтрольованій території або території населених пунктів на лінії зіткнення, зарахування учнів до 5-х класів закладів загальної середньої освіти можна детальніше ознайомитися на сайті МОН

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *