Відбулось нагородження переможців фестивалю «Ярмарок спорту»

Відбулось нагородження переможців фестивалю «Ярмарок спорту»

У палаці спорту «Юність» відбулось нагородження переможців VI фестивалю «Ярмарок спорту». Традиційно, за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації свято відбувається у парку «Дубовий гай», де представники різних видів спорту розповідають про себе, демонструють вміння та навички, проводять майстер-класи, змагання. У цьому році через національний карантин фестиваль «Ярмарок спорту» дещо змінив формат та відбувся онлайн.

Учасники створювали відеоролики з тренуваннями зі своїх видів спорту та розміщували їх в мережі інтернет, а глядачі голосували за ті проєкти, які їм найбільше сподобалися.

За півтора місяці на «Ярмарок спорту онлайн» зареєструвалося 38 учасників, які представляли не лише Запоріжжя і область, а й інші регіони України. Серед учасників не тільки великі клуби і федерації, а й тренери, викладачі фізичної культури, представники спорту вищих досягнень.

У своїх конкурсних роботах спортсмени презентували онлайн тренування з 40 видів спорту.

Привітали учасників та переможців заступник голови Запорізької облдержадміністрації В’ячеслав Дзятківський, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, директорка Департаменту соціального захисту населення Світлана Абдурахманова.

В’ячеслав Дзятківський, вітаючи учасників цьогорічного фестивалю, зазначив, що спорт – це завжди шлях до здоров’я, а здоров’я – це важлива складова нашого життя. Посадовець побажав всім присутнім натхнення і нових перемог.

Зінаїда Бойко подякувала організаторам «Ярмарку спорту» за те, що вони в таких складних умовах, використовуючи нові технології, знайшли можливість провести спортивний захід, який за шість років став потужним фестивалем спорту та здорового способу життя.

Переможцем цьогорічного «Ярмарку спорту» став тренер з фітнесу Андрій Афанасьєв, який набрав 1406 голосів. Він представив на фестиваль потужну програму фізичних тренувань для схуднення. Як і було обіцяно, переможець отримав від спонсорів проєкту грошову премію у розмірі 10 000 гривень.

Друге місце посів клуб тхеквондо ITF «Ягуар-Запоріжжя» (тренер Юлія Галенко), який презентував серію тренувань для дітей з вадами слуху. Клуб набрав 1358 голосів та отримав премію 5 000 гривень.

Представники ФОК «Таврія» з міста Василівка – тренери з вільної боротьби Олексій Зинов’єв та тренер з естетичної гімнастики Інна Зинов’єва – посіли третє місце і отримали 3 000 гривень.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *