Веселівська ОТГ отримала електрообігрівач за історію власного успіху

Веселівська ОТГ отримала електрообігрівач за історію власного успіху

У жовтні минулого року фінансовий портал Maanimo ініціював масштабний проєкт «Історії громад: успіх-2019», присвячений реформі децентралізації. Про це повідомляє портал “ПУЛЬС. Децентралізаційний марафон”.

Метою проєкту було розповісти найцікавіші історії успіху українських ОТГ. Однією з цих історій була і історія успіху Веселівської ОТГ, що в Запорізькій області.

https://news.maanimo.com/…/istoriyi-gromad-2019-veselivska-…

Веселівська громада радо прийняла запрошення взяти участь у конкурсі. Реформа децентралізації позитивно вплинула на розвиток громади, веселівцям було про що розповісти.

У січні 2020 року фінансовий портал підбив підсумки конкурсу, за результатами якого історія втілення реформи децентралізації у Веселівській селищній територіальній громаді посіла третє місце.

Другу сходинку посіла Борсуківська ОТГ з Тернопільщини, а перше місце – Лиманська об’єднана громада на Донеччині.

За участь у конкурсі Веселівська громада отримала подарунок — інфрачервоний електрообігрівач UFO. Керівництвом громади було вирішено передати цей подарунок до приміщення, де ініціативна група органів самоорганізації села Мала Михайлівка постійно проводить різні збори, масові та культурні заходи.

(Visited 45 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *