В ЗНТУ відкрили IT-бізнес-інкубатор

В ЗНТУ  відкрили IT-бізнес-інкубатор

В рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області в Запорізькому національному технічному університеті відкрили IT-бізнес-інкубатор.

Майданчиком для нього стала кафедра менеджменту Економіко-гуманітарного інституту ЗНТУ.

Це вже п’ятий інкубатор, відкритий в області на базі вишів. Попередньо “гнізда” майбутніх підприємців створено в ЗНУ, ЗДІА, Хортицькій національній  академії та Таврійському державному агротехнологічному університеті. Два роки студенти з найкращими бізнес-планами отримують з обласного бюджету по 100 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

IT-інкубатор в ЗНТУ – перший за такою спрямованістю. Його лабораторія  для моделювання віртуальної реальності оснащена 3D-принтером, придбана сучасна мультимедійна станція. На створення цього об’єкта інфраструктури з обласного бюджету виділено у 2018 році 100 тисяч гривень.

Ректор ЗНТУ Сергій Бєліков повідомив, що IT-інкубатор розміститься у двох аудиторіях. Там передбачено 12 робочих місць, кожне буде оснащено комп’ютерами з підключенням до Інтернету.

Як повідомила директор новоствореного бізнес-інкубатора Тетяна Пулина,  учасникам безкоштовно будуть надаватися інформаційні, юридичні, маркетингові послуги та бухгалтерська підтримка.

Учасником інкубатора на конкурсній основі може бути:

студент будь-якого ВНЗ, який пройшов відбір за результатами відкритого конкурсу та готовий зареєструватися як підприємець;

приватний підприємець, який займається бізнесом менше одного року.

Термін пільгового знаходження в інкубаторі – не більше півтора року, потім при бажанні – на платній основі.

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *