В Запорожской области останется 5 районов

В Запорожской области останется 5 районов

Відбулась відеоконференція, яка організована Міністерством розвитку громад та територій України спільно з парламентським Комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Як зазначила Зінаїда Бойко, розробленні облдержадміністрацією пропозиції щодо формування адміністративно-територіального устрою передбачають створення п’яти районів: Запорізького, Бердянського, Мелітопольського, Енергодарського та Пологівського. Цей варіант розглянутий та підтриманий на засіданні обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо проєкту законодавчого акту про удосконалення адміністративно-територіального устрою Запорізької області.

  • Всі майбутні райони відповідають критеріям та мають чисельність населення понад 150 тисяч мешканців. Майже вся територія області знаходиться в 60-ти кілометровій зоні доступності. Межі запропонованих районів проходять по межах створених та перспективних громад. Можливо, будуть потрібні ще деякі доопрацювання після затвердження перспективного плану формування територій громад області, — задзначила Зінаїда Бойко.

Усі експерти погодилися з кількістю районів, а також з тим, що проєкт облдержадміністрації можна взяти за основу. Це не є остаточним рішенням, обговорення тривають. Але, уже в квітні цього року до Парламенту має потрапити відповідний закон, над яким наразі працює Уряд спільно з народними депутатами, експертами та представниками місцевого самоврядування.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 142 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *