В Запорожье проводили в последний пусть поэта Александра Медко

Как уведомляет пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

сьогодні у Запорізькому академічному обласному театрі юного глядача відбулось прощання із запорізьким поетом, головою Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України Олександром Медком. Провести в останню путь митця зібралася чисельна кількість колег, його шанувальників, рідних та близьких людей.

Олександр Медко – автор книг «Хора» (2015 р.), «Буття і порожнеча» (2016 р.), «Категорія sacrum» (2017 р.), «Про природу» (2018 р.). З 2016 року – член Національної спілки письменників, а з 2017 р. − голова обласного осередку НСПУ, який об’єднує запорізьких письменників і поетів.

Минулого року Олександр Медко став лауреатом престижної Міжнародної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за глибинне філософське осмислення нашої реальності та переклади давньогрецького поета-філософа Парменіда (вперше українською мовою) у книзі «Буття і порожнеча».

Особливу роль Олександр Медко зіграв у відродженні книговидання запорізьких авторів.

Зазначимо, що у рамках обласної Програми сприяння розвитку інформаційної галузі Запорізької області наприкінці 2019 року була видана книга «Прозора межа мови: Фотоальбом поезій» авторства Олександра Медка та Сергія Лаврова. Це справжній фотоальбом поезій, де творчо поєднана поезія та світлини. «Прозора межа мови: Фотоальбом поезій» − остання книга Олександра Медка.

За словами колег та близьких митця, Олександр Олексійович любив життя та жив до останнього своєю ідеєю та улюбленою справою. Він прославляв Запорізький край за його межами. Олександр Медко був одним з найталановитіших поетів сучасності Запорізького краю. Пам’ять про щирий, добрий, надзвичайно світлий талант Олександра Медка залишиться з нами назавжди.

В останню путь поета запоріжці проводжали оплесками.

 

 

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *