В Кирилівці стартувало «Олімпійське літо»

В Кирилівці стартувало «Олімпійське літо»

Цього року спортивно-оздоровчі заходи в рамках програми «Олімпійського літа» в Запорізькій області стартували 17 червня у с. Кирилівка Якимівського району з юнацького турнірому з футболу під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі!».

Цей захід було проведено відділом фізичного здоров’я населення КУ «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради  за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

На  спортивному майданчику зі штучним покриттям  місцевої ДЮСШ «Азовець» змагалися юнаки 2007-2008 р.н.  Боротися за нагороди прибули команди з міст: Енергодар, Вільнянськ,  Пологи, Якимівського, Приазовського, Михайлівського, Чернігівського та Веселівського районів.

Захід проводився з метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом у літній період, пропаганди здорового способу життя, активного і цікавого способу проведення часу.

Учасники змагань були розподілені на дві групи, а переможець та призери визначалися у фінальних двобоях. Після дводенної боротьби визначилися команди, які продовжили боротьбу за нагороди. Бронзові медалі отримали вихованці Пологівської ДЮСШ (директор Віктор Кулініч, тренер Денис Удод), які перемогли з рахунком 4-1 гравців команди Плодородненської сільської ОТГ Михайлівського району (голова  Андрій Васильович Ходирєв). В головному  фіналі зустрілися дебютанти турніру – команда «Руслан» з Веселівського району та неодноразові призери обласних змагань – команда «Надія» Чернігівської ДЮСШ (тренер Віталій Перетятько). Напружена боротьба принесла перемогу (6-1) команді «Руслан», яка і посіла перше місце (тренер та головний спонсор команди Руслан Мирошник). Срібні нагороди — у юнаків з Чернігівського району.

Тренерам команд-переможців та призерів начальник відділу фізичного здоров’я населення  Олег Рибченко вручив пам’ятні подарунки.

Призи  отримали і кращі гравці турніру: Артур Таранов (ДЮСШ Пологи), В’ячеслав Біхлов («Плодородне»), Олександр Крижко («Надія») та Євген Левицький («Руслан»).

Під час проведення заходу було дотримано всіх вимог та рекомендацій, які необхідні в період  карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19).

Тренери, представники команд та батьки юних спортсменів, які традиційно супроводжують свої команди, відзначили  високий рівень проведення заходу. Крім футбольних баталій, хлопчаки мали можливість оздоровитись на узбережжі Азовського моря та відпочити.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *