"УЗ" с 19 августа возобновляет курсирование поезда Киев – Запорожье №71/72

 

 
 

«Укрзалізниця» с 19 августа возобновит курсирование поезда №71/72 Киев — Запорожье во исполнение решений региональных комиссий по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций.

Об этом сообщает пресс-служба УЗ.

«Укрзалізниця» з 19 серпня відновлює курсування поїзда №71/72 Київ-Запоріжжя

Укрзалізниця з 19 серпня відновить курсування поїзда №71/72 Київ – Запоріжжя на виконання рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Поїзд вирушить із Запоріжжя 19 серпня, із Києва – 20 серпня та курсуватиме через день.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/523534/

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *