Умер Владимир Лозинский

На 66-м году жизни скончался известный в прошлом игрок «Динамо» и сборной СССР Владимир Федорович Лозинский.
 
 
https://strana.ua/img/forall/u/10/88/QIP_Shot_-_Screen_4520.png
 

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) з глибоким сумом повідомляє, що на 66-му році життя помер відомий у минулому гравець київського «Динамо» та збірної СРСР Володимир Федорович Лозинський.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSyh1WSfFkQgViYsSpLOkAF1uIfFgvDN0t0Vw&usqp=CAU

У складі «Динамо» Лозинський виступав протягом 10-ти років і взяв участь у великих перемогах нашої команди. На його рахунку – перемоги з «Динамо» в чемпіонатах СРСР (тричі) і в Кубках СРСР (двічі).

Після завершення кар’єри Лозинський віддав понад 25-ти років українському футболу як кваліфікований тренер, успішний селекціонер і грамотний функціонер.

Співчуття президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса:

— Пішла з життя прекрасна людина, неординарний гравець, тренер, справжній динамівець Володимир Лозинський. Багато років він віддав служінню футболу, 10 років провів у київському «Динамо».

https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2017/05/31/16.jpg

Футбольна кар’єра Лозинського – це приклад відданості своїй справі, приклад того, як самовіддача та працездатність часто визначають долю футболіста. Він був одним із тих гравців, які кували славу нашого клубу і стали прикладом для наступних поколінь.

Після завершення кар’єри гравця Володимир Лозинський залишився у великому футболі та передавав свої знання вже як тренер. Студентська збірна України двічі ставала чемпіоном Універсіади під його керівництвом.

У глибокій печалі сумую разом з усіма, хто цінував футбольний талант Володимира Лозинського, хто поважав його за порядність і чесність. Світла пам’ять про Володимира Федоровича назавжди залишиться в наших серцях.

fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/umer_vladimir_lozinskiy/

 

 

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *